Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Antradienio (gruodžio 19 d.) rytą, truputį virpančiomis nuo jaudulio širdelėmis į salę susirinko darželio lėlių teatro studijos artistai: Arūnė, Kamilija, Ugnė iš „Smalsučių“ grupės ir Aurimas, Raminta, Andrėja, Martynas, Emilija V., Nojus, Fausta, Magdalena, Airida, Elzė, Emilija K. iš „Nykštukų“ grupės ir vadovė Asta.

Šiandien jie savo mažiausiems draugams iš „Varliukų“ ir „Drugelių“ grupių padovanojo du mėnesius kurtą spektaklį „Pagranduko Kalėdos“. Spektaklį kurti padėjo ir meninio ugdymo mokytoja Alina. Smagu buvo matyti šypsenomis pražydusius mažųjų žiūrovų ir jų tėvelių veidus, stebėti, kaip mažos rankelės bando pagauti pro šalį linksmai straksintį Pagranduką. Kartu su jais ir mūsų mažieji artistai išgyveno kūrybos džiaugsmą, patyrė daug džiugių emocijų, įgijo vaidybinės patirties. Trečiadienį (gruodžio 20 d.) spektaklį žiūrėjo „Boružiukų“ grupės vaikai su tėveliais.

Džiaugiamės lėlių teatro studijos artistų premjera ir su nekantrumu lauksime naujų pasirodymų...