Tėvams

"vaikai skaito

Gerbiami tėveliai!

Nuoširdžiai dėkojame visiems už paramą mūsų lopšeliui-darželiui, kurią skyrėte pervesdami dalį pajamų mokesčio sumos už 2021 metus.
Dėkojame ir tiems, kurie tikėdami mūsų idėjomis nuoširdžiai skatino tai padaryti savo draugus ir artimuosius.

Jūsų paramos dėka darželio aplinka tampa vis jaukesnė. Už gautą paramą įsigytos priemonės naujai rengiamai relaksacinei erdvei.

Norintys paremti ir šįmet mūsų lopšelį-darželį, tai galite padaryti pervesdami 1,2% GPM, užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymo formą (FR0512 versija 04) elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), adresu http://deklaravimas.vmi.lt/

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:
 Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2  (Paramos gavėjas)
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 190534670 (lopšelio – darželio „Genys“ kodas)
E3 laukelyje nurodykite darželis Genys (pagal tai mes žinome ar Geniui, ar Rugeliui)

Šią paramą Jūs galite skirti iki 2022 metų liepos 1 dienos.

Lopšelio-darželio „Genys“ bendruomenė

Akimirkos!