2017 m. kovo 17 dieną Pasvalio lopšelis - darželis „Liepaitė“ kartu su Pasvalio rajono savivaldybės švietimo pagalbos tarnybos suaugusiųjų švietimo skyriumi organizavo XIII –ąją respublikinę ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pedagogų ekologinę konferenciją „Kuriame sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“. Konferencija buvo skirta Žemės dienai ir vyko Pasvalio lopšelyje – darželyje „Liepaitė“.

Konferencijoje dalyvavo ir Biržų lopšelio-darželio ,,Genys“ direktorė ir direktorės pavaduotoja ugdymui.

Konferencijos metu buvo pristatyti 4 grupių vaikų projektai, skaitomi pranešimai apie ekologinį, patyriminį ugdymą. Pranešimą „Genio žaliapėdžiai“ pristatė lopšelio–darželio direktoriaus pavaduotoja Violeta Valintėlienė. Pranešėja pasidalino patirtimi apie dalyvavimą projekto ‚Eko karta“ sodininkavimo iniciatyvoje „Žalia pėda“, kalbėjo apie galimybes, kaip ugdyti vaikų ekologinį sąmoningumą per praktines veiklas „Genelio sodelyje“.