Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrius, siekdamas atskleisti ir ugdyti vaikų kūrybinį potencialą, rengia kultūrinių edukacinių renginių ciklą „Teatro karalystės išdaigos mažyliams".

Šie renginiai skirti kūrybinės vaizduotės ir fantazijos, originalaus mąstymo, komunikacinių gebėjimų ugdymui, vaikų saviraiškos skatinimui, bibliotekos, kaip laisvalaikio, kultūros ir žinių pažinimui.

Spalio 20d. įvyko 1 - asis renginys „Peliuko pasakų dirbtuvėlė". Jame dalyvavo mūsų įstaigos priešmokyklinukai ir pedagogės. Kauno valstybinis lėlių teatras supažindino vaikus su lėlių teatro „virtuve". mažieji žiūrovai sužinojo kaip pasaka virsta spektakliu: nuo scenarijaus, personažų, scenografijos ir muzikos sukūrimo iki teatro scenos. Vaikai taip pat dalyvavo lėlių parodos atidaryme ir teatralizuotoje valandėlėje, kurioje iš arti susipažino su unikalaus scenos meno - lėlių teatro subtilybėmis, susitiko ir bendravo su atgijusiais personažais, pabandė savarankiškai valdyti lėles ir net suvaidinti nedidelį etiudą. Visa tai skatina džiaugtis lėlių spektakliu ne tik teatre, bet ir namuose ar darželyje.

Su nekantrumu laukiame kito susitikimo...