Lapkričio 22 d. lopšelyje-darželyje „Genys“ organizuotas praktinės patirties sklaidos renginys „Photon roboto naudojimo galimybės ugdymo procese“, kuriame dalyvavo mūsų įstaigos ir lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytojų grupė. Praktine ir metodine patirtimi dalinosi priešmokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė A. Pliekaitienė.
Robotas „Photon“ yra edukacinis įrankis, padedantis mokytojams tiek darželyje, tiek mokykloje vesti įvairias edukacines veiklas ir pamokas — mokytis programavimo, matematikos, kalbų, lavinti kritinį mąstymą, siekti tikslo, gerinti socialinius-emocinius įgūdžius, mokytis komandiškumo bei praturtinti STEAM ugdymą. Edukacinis robotas turi gausybę interaktyvių jutiklių, dėl kurių jis tampa puikiu mokymo įrankiu — idealiai tinka veiklų, užduočių, paįvairinimui. Jis gali reaguoti į aplinką, skleisti garsus, rodyti emocijas, keisti spalvas, judėti, kurti įvairias sąlygas ir t.t. Šio renginio metu mokytojai stebėjo priešmokyklinio amžiaus ugdytinių praktinę veiklą, turėjo galimybę patys trumpai prisiliesti prie Photon roboto galimybių ir įvairių funkcijų. Mokytoja A. Pliekaitienė atsakė į visus klausimus, pasidalino savo sukurta metodine-praktine medžiaga.