Vasario 19. d. mūsų įstaiga įsijungė į respublikinį projektą „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021“. Projekto iniciatorius – Respublikinė įkimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Nuostabi žiema, jos padovanotas mums purus, baltas sniegas sudarė visas galimybes dalyvauti respublikiniame projekte. Vaikai išbandė žiemos olimpiados šakas: biatloną, rogučių sportą, akmenslydį, ledo ritulį, tramplynus, slidinėjimą ir įveikė kliūčių ruožą. Ikimokyklinukų žiemos olimpiadą organizavo mokytojos Dalia ir Rasa.