Prisijungti!
rainbow

Pasitinkant vasarą į platų pažinimo kelią išlydėjome 38 vyriausiuosius mūsų darželio ugdytinius, kurie čia užaugo, žaisdami mokėsi ir užmezgė gražias draugystes. „Saulės zuikučių“ ir „Nykštukų“ grupių prieš mokyklinukai įteikė simbolinį darželio raktą su palinkėjimais būsimiems priešmokyklinių grupių draugams, o šventės metu, savo artimiesiems, dovanojo ypatingą dovaną, pristatydami spektaklį „Vabaliukų mokyklėlė“. Tėveliai, seneliai, sesės, broliai...negailėjo vaikams padrąsinančių žvilgsnių, nuostabių šypsenų ir audringų aplodismentų. Darželio baigimo proga visiems buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės.
Linkime, kad būsimų pirmokėlių vaikiškas mažas pasaulis, apgaubtas stebuklų skraiste, tęstųsi dar ilgai, ilgai...Linkime augti ir tobulėti bei toliau sėkmingai žengti pažinimo taku, na o susidūrus su iššūkiais, nenusiminti, apsidairyti, kiek daug nuostabių draugų yra aplink...
Dėkojame tėveliams už sklandų bendradarbiavimą, mokytojoms – už įdomiai ir smagiai organizuotą vaikų ugdymą.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.