Prisijungti!
rainbow

Nuo lapkričio iki gegužės mėnesio ankstyvojo amžiaus 3 grupėse buvo vykdomas projektas ,,Spalvos aplink mus“. Ankstyvojo amžiaus vaikams pažinti ir teisingai pavadinti spalvą labai sunku, nes jiems dar nesusiformavę patvarūs ryšiai tarp spalvos ir jos pavadinimo, todėl labai svarbu vaikus skatinti aplink save matyti spalvas. Šiuo projektu siekėme, kad vaikai pažintų pagrindines keturias spalvas ir surastų jas juos supančioje aplinkoje.
Įvairių veiklų metu vaikai ieškojo spalvų grupių ir lauko aplinkose, pratinosi teisingai jas pavadinti. Ugdėsi domėjimąsi spalvotais daiktais juos tyrinėjant, tapatino pagal formą ir dydį, naudojosi mokytojų siūlomais įvairiais pažinimo būdais ir metodais.
Gegužės 21 d. įvyko apibendrinamasis projekto renginys – pramoga ,,Spalvų pievelėje". Pramogoje dalyvavo trys ankstyvojo amžiaus grupės ,,Varliukai“, ,,Drugeliai“ ir ,,Boružiukai“. Spalvų pažinimui buvo parengtos keturios stotelės, kuriose vaikai rūšiavo kamuoliukus pagal spalvas, movė spalvotus ritinėlius, plukdė spalvotus laivelius ir antytes. Baigiamoji pramogos veikla buvo piešimas specialiomis vaškinėmis kreidelėmis ant lauko piešimo stendo. Čia vaikai galėjo laisvai išlieti savo meninę saviraišką ir kūrybiškumą. Pramogos metu lavėjo vaikų kalbiniai, aplinkos pažinimo, meniniai gebėjimai, patirta daug džiugių emocijų.                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                  Mokytoja V. Kairienė

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.