Prisijungti!
rainbow


Priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo procese viena iš svarbių ugdymo(si) sričių – gamtamokslinis ugdymas. Balandžio 18 d. Biržų regioninio parko lankytojų centro konferencijų salėje įvyko Rajoninė priešmokyklinio amžiaus ugdytinių ir mokytojų konferencija „Gamta ir mes“. Konferenciją inicijavo ir organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė A. Pliekaitienė kartu su įstaigos komanda.
Jos tikslas – ugdyti priešmokyklinio amžiaus vaikų viešo kalbėjimo įgūdžius, palaikant ir skatinant gamtamokslinio tyrinėjimo pradmenis.


Konferencijoje dalyvavo Biržų lopšelio darželio „Ąžuoliukas“, Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, Biržų lopšelio darželio „Genys“ ir skyriaus „Rugelis“ priešmokyklinio amžiaus vaikai bei juos rengę mokytojai. Dalyvius pasveikino įstaigos direktorė L. Špokienė ir Biržų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė G. Žagarienė, linkėdamos gero laiko kartu, naujų žinių, drąsos ir kūrybiškų idėjų pristatant atliktų gamtamokslinių tyrinėjimų rezultatus. Renginio metu pristatytas platus spektras pranešimų: „Šokinėjantis kiaušinis“, „Vandens tyrinėjimas“, „Ar augalas yra gyvas?“, „Kaip tirpsta ledas?“, „Orų stebėtojai“, „Kaip atsiranda debesys?“. Smagu, kad konferencijos metu vaikai įgijo naujų patirčių, sužinojo įdomių gamtos objektų tyrinėjimo įdėjų. Antroje dalyje mokytoja Aušra įtraukė vaikus į „Kahoot“ viktoriną ir džiaugėsi dalyvių sumanumu ir puikiomis žiniomis.
Dėkojame konferencijos partneriams – Biržų švietimo pagalbos tarnybai ir Biržų regioninio parko lankytojų centrui. Tariame nuoširdų AČIŪ dalyviams už pasidalintas patirtis ir bendradarbiavimą.

 

ozio_gallery_lightgallery

Filialas

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.