Prisijungti!
rainbow

Kovo 21 d. lopšelis-darželis „Genys“ kartu su švietimo pagalbos tarnyba antrus metus organizavo Biržų rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų raiškiojo skaitymo konkursą „Deklamuoju Lietuvai“. Konkurse dalyvavo 24 skaitovai. Šiuo renginiu, kurį koordinavo direktorė Laimutė, siekta paįvairinti ugdymo(si) turinį, skatinta domėtis Lietuvos kultūra, literatūra, lavinama vaikų sceninė laikysena, saviraiška, puoselėjamas meninio žodžio suvokimas. Konkursas skirtas 2024 m. Lietuvos kalbos dienoms ir Pasaulinei poezijos dienai paminėti.
Dalyviai varžėsi 2-ose amžiaus grupėse: 1 grupė – 4-5 metų vaikai, 2 grupė – 6-7 metų vaikai ir kovojo dėl trijų nominacijų.. Skaitytojus vertino nešališka komisija.
„Išraiškingiausiai padeklamuoto eilėraščio“ nominaciją gavo lopšelio-darželio „Genys“ ugdytinis Adomas Mockevičius (5 m.) ir lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ skaitovas Martynas Lapienė (6 m.)
„Natūraliausiai padeklamuoto eilėraščio“ nominaciją gavo Leonas Jasėnas (4 m.) iš mokyklos-darželio „Vyturėlis“ ir Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio daugiafunkcio centro ugdytinė Urtė Žvalionytė (6 m.).
„Originaliausiai padeklamuoto eilėraščio“ nominacija atiteko skyriaus „Rugelis“ skaitovei Ievai Armonaitei (4 m.) ir lopšelio-darželio „Genys“ ugdytinei Sofijai Klepeckaitei (6 m.).
Renginį vedė „Aušros“ pagrindinės mokyklos septintokė Urtė Mitrochinaitė ir „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos penktokas Jokūbas Špokas. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Biržų švietimo pagalbos tarnybos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.
Dėkojame visiems mažiesiems skaitovams, skaitovus rengusiems mokytojams ir renginio vedėjams! Tradiciją tęsime ir kitais metais!

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.