Prisijungti!
rainbow

Lopšelio-darželio „Genys“ bendruomenė jau antrą kartą organizavo šio darželio ir skyriaus „Rugelis“ mamų mugę, kurioje buvo galima apsikeisti, įsigyti ar netgi dovanai gauti rudens-žiemos sezono drabužių ir aksesuarų. Renginio iniciatorės, „Genio“ tėvų tarybos narės Astos Armonės teigimu, svarbiausia mugės misija yra perduoti žinią tėvams ir vaikučiams apie sąmoningą vartojimą.
„Ne vien didmiesčiuose, bet ir mažuose miesteliuose populiarėjant „Zero waste“ bei sąmoningo vartojimo idėjoms, darželio tėvų taryba taip pat nori prisidėti prie atsakingos, sąmoningos ir bendruomeniškos visuomenės augimo. Faktai rodo, kad didesnė tarša yra nuo tekstilės pramonės, todėl mes skatiname prikelti daiktus antram ar trečiam gyvenimui, užuot pirkus naujus“, - sakė A. Armonė. Anot jos, mugės dalyvių skaičius nėra didelis, bet ji mano, kad tai tik laiko klausimas. Tokie mainai yra naudingi visiems – ir perkantiems, ir parduodantiems, ir aplinkai.
Mugės dalyviai ir lankytojai galėjo nemokamai pasivaišinti gaiviais gėrimais bei bandelėmis, kurias organizatoriams padovanojo idėją palaikančios Biržų įmonės „Biržų duona“ bei „Rinkuškiai“.

 

ozio_gallery_lightgallery

Filialas

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.