Prisijungti!
rainbow
Paminėjome Tarptautinę purvo dieną! Džiaugsmo iki dangaus! Į linksmybes įsitraukė ir suaugėliai.  Leidomės nuo kalno...purvini, bet laimingi...kepėme molio, purvo ir smėlio ,,skanėstus". Vanduo - tai kažkas fantastiško! Laistėmės, taškėmės, netikėtomis čiurkšlėmis vieni kitus apdovanojome.
Dėkojame Gražinai už didžiulį gabalą plėvelės! Visam kolektyvui už pasirengimą, idėjos palaikymą ir svarbiausia - už nuotaiką! Vaikams už įsitraukimą, krykštavimą ir žvygavimą! Viskas Jums, mūsų mažieji!

 

ozio_gallery_nano

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.