Prisijungti!
rainbow

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių ir medžių žiedai atvertė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – Tarptautinę šeimos dieną. Rodos, pati gamta kiekvienais metais stengiasi sveikinti brangiausius žmones – mamą ir tėtį...Kartu labai norėjosi šventę sukurti ir mums – lopšelio-darželio „Genys“ bendruomenei. Gegužės 19 d. popietę į darželio vidinį kiemą sugūžėjo visų grupių ugdytiniai ir jų šeimos nariai (viso 349 dalyviai). Visa įstaigos lauko erdvė virto stilizuotomis džiunglėmis. Nuotaikingą šeimų šventę „Kaip gražu ir smagu pajudėt visiems kartu“ pradėjo linksmieji personažai: beždžionėlė (mokytoja Aušra) ir liūtas (mokytoja Vita).

Spalvotos grupių komandos įsirinko kapitonus, gavo kelionių pasus ir iškeliavo ieškoti nuotykių, atlikti įvairių užduočių. Kelionėje visų laukė „Džiunglių pinklės“, „Taiklioji tigro akis“, „Safari ruožas“, „Beždžionėlės išdaigos“, „Lapės urveliai“, „Krokodilo kliūčių ruožas“, „Kengūrų lenktynės“, „Voratinklis“, „Gyvačių slėnis“ ir „Liūtuko foto studija“. Džiunglių siužeto tema, įtraukiančios užduotys skatino džiugias emocijas, įtraukė visą bendruomenę į sveikatos stiprinimo veiklas, padėjo pajusti judėjimo kartu malonumą, bendrumo jausmą.
Šeimų šventės kulminacija – direktorės Laimutės padėka visiems dalyviams ir kvietimas paragauti sveikuoliškos košės. O ragauti norėjosi dar ir dar...Buvimas kartu, šypsenos, juokas ir gražūs žodžiai subūrė ugdytinių šeimas bei įstaigos bendruomenę. Dėkojame šeimoms už bendrystę, laiką praleista kartu. O vaikai sakė: „...buvo smagu valgyti košytę ant pievelės kartu su tėveliais“, „linksmiausia diena darželyje, nes kartu buvo tėveliai“, „patiko beždžionėlės išdaigos ir liūto perukas“, „patiko lenktyniauti su tėveliais kengūrų stotelėje...“.
                         
                                                            

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.