Prisijungti!
rainbow

Gegužės 19 d. vyko Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų edukacinio sportinio projekto varžybos „Futboliuko draugai“. Sportinio edukacinio renginio organizatorius – Biržų lopšelis-darželis „Drugelis“. Mūsų įstaigą atstovavo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su mokytojomis Sandra ir Dalia. Džiaugiamės smagiai praleistu laiku Kaštonų pagrindinės mokyklos stadione. Geras oras, vaikiškas šurmulys, įdomios rungtys – viskas ko reikia geroms vaikų emocijoms. Tai galite pamatyti čia : https://youtu.be/3QiNc2P2pVU

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.