Prisijungti!
rainbow

Balandžio 28 d. kūrybiškai paminėjome Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-mečio jubiliejų. Renginiuose buvo kviečiamos dalyvauti visos Biržų rajono Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narės. Mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvavo Flash Mobe (vaizdinė medžiaga su šokiu) ir salėje šoko pagal pateiktą video. Tikslas: judesio, bei gerų emocijų, skatinimas. Renginio iniciatoriai – Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo , mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Higienos institutas, savivaldybių visuomenės sveikatos biurai. Vaizdo įrašą galite pamatyti čia: https://youtu.be/o979kiLPjTk

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.