Prisijungti!
rainbow

2023 m. balandžio 19-20 dienomis darželyje vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ festivalio II etapas. Gražaus sportinio projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą. Uždaviniai – ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, kilnų elgesį ir bendradarbiavimą, bus vykdomi ir kitose aktyviose veiklose. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Projekto dalyviai smagiai leido laiką salėje. Dalyvavo sportinėse rungtyse, įveikė kliūčių ruožą. Jėgas išbandė estafetėse, kurios pareikalavo ne tik ištvermės, greičio, jėgos, bet ir mąstymo bei pastabumo. Smagu, kad sportas skatino ne tik fizinį aktyvumą, bet ir kūrybiškumą, suteikė džiugių emocijų vaikams.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.