Kovo 17 – 25 dienomis  „Nykštukų”, „Kiškučių”, „Pelėdžiukų”, „Smalsučių” ir „Saulės zuikučių” grupių vaikai dalyvavo patyčių prevencijos užsiėmimuose „Pasidalinkime draugyste”, kuriuos vedė socialinė pedagogė Asta Vaicekavičienė. Susitikimų metu vaikai aptarė, kas yra patyčios, kokius jausmus jos gali sukelti, diskutavo kaip elgtis susidūrus su nedraugišku elgesiu. Priešmokyklinukai ant spalvotų popierinių rankyčių užrašė draugų vardus, o ikimokyklinukai – piešė savo teigiamas emocijas, kurias vėliau suklijavo į bendrą plakatą.