Spalio 28, 29 d. prisijungėme prie prie respublikinės akcijos „Aktyvus koridorius“. Eidami į grupinius muzikos, kūno kultūros užsiėmimus koridoriuose atlikome įvairiausias, fizinį aktyvumą skatinančias, aktyvias koridoriaus užduotėles, o grįždami jas pakartojome ir įtvirtinome įgūdžius.
Akcijos iniciatorius – Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Kauno lopšelis-darželis „Klausutis“. Džiaugiamės puikiomis emocijomis, suteiktu judėjimo džiaugsmu vaikams, įvairių formų ir rūšių fizinio aktyvumo skatinimu.
Dėkojame mokytojoms Daliai ir Vitai už paruoštas užduotis koridoriuose.