Balandžio 2 d. visi, maži ir dideli, rinkosi į įstaigos kiemą bendrystėje švęsti gražiausią pavasario šv. Velykų šventę „Saulutė šviečia, vaikučius į lauką kviečia“. Visą šią teminę savaitę vaikai drauge su mokytojomis gamino žibuokles, įvairiomis dailės raiškos priemonėmis kūrė, margino kiaušinius.
    Šventinę dieną savo kūrybiniais darbeliais papuošė kalnelį ir džiugiai nusiteikę susirinko į vidinį kiemą linksmintis. Besilinksminančius vaikus aplankė Velykė (mokytoja Renata) su vištyte (mokytoja Sandra) ir kiškiene (dietistė Jurgita). Grupių lauko aikštelėse vaikai ieškojo margučių, atliko kūrybines užduotis. Toliau visų laukė smagūs žaidimai stotelėje ,,Vištytės užduočių aikštynas“. Rankų taiklumą išbandė ,,Spalvotoje pievelėje“, vikrumą ir orientaciją – ,,Velykės kliūčių ruože“. Genelio sodelio ,,Kiškių namelyje“ vaikų laukė staigmenos – Velykiniai zuikučiai ir kvapni žolelių arbata.
    Šventinį rytmetį užbaigėme nuotaikingu ,,Ančiukų“ šokiu. Kartu su vaikais pajutome džiaugsmą kuriant, šokant, bendraujant ir bendradarbiaujant bei puoselėjant velykines tradicijas ir papročius.