Š. m. spalio 15 d. darželio kieme vyko edukacinis renginys „Rudenėlio kūrybinės dirbtuvės“. Ryto rato metu kiekviena grupė žiūrėjo gautą video medžiagą, po kurios turėjo nupiešti, sukurti linkėjimus darželio sodelio Kaliausėms. Paskirtu laiku savo aikštelių teritorijoje mažieji Genio darbštuoliai kūrė įvairius darbelius iš gamtinės medžiagos. Atlikę, sukūrę įvairias grožybes keliavo į darželio sodelį atsisveikinti su Kaliausėmis. Mažuosius pasitiko Rudenėlis ( mokytoja Dalia). Pasivaišinę ir pailsėję vaikai dar suspėjo pašokti „Moliūgo diskotekoje“. Renginį organizavo mokytojos Aušra, Ilona, Dalia ir Alina.
  Net ir niūriausia diena gali virsti linksmybių ir džiaugsmo diena.