Vasario 14 dieną lopšelyje-darželyje „Genys“ vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ I-ojo etapo festivalis, kuriame dalyvavo 143 vaikai. Sporto renginyje ūžė ir sportiniu azartu tryško visi įstaigos ugdytiniai, nuo mažiausio iki didžiausio. Netrūko gerų emocijų, sportinio užsispyrimo, ryžto, garbingos kovos bei laimėjimo džiaugsmo. Visos grupės buvo apdovanotos „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ diplomais.
    Sportas ir fizinis aktyvumas, keliantys pačias geriausias emocijas – toks Lietuvos mažųjų žaidynių tikslas. Žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Mūsų lopšelyje-darželyje renginys vyksta jau trečius metus, kurį organizuoja asocijacijai priklausančios mokytojos Dalia Gurklienė ir Rasa Šoblinskienė.
    Po I-ojo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapo bus renkama rinktinė komanda, kuri varžysis su Panevėžio regiono ikimokyklinukais II-ajame šių žaidynių etape.
    Sėkmingo starto mūsų sportininkams Panevėžio regiono atkrintamosiose ,,Lietuvos mažųjų žaidynėse 2020“!