Laukdami vasario 16 – osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, mūsų priešmokyklinukai, kartu su skyriaus ,,Rugelis“ ,,Bedančių“ grupe, susitiko viktorinoje ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvų akcentais, išsirinkę po šešis draugus į komandas, atidžiai klausėsi draugų deklamuojamų eilėraščių apie gimtinę. Pirmąją užduotį pateikė mokytoja Ona Drevinskienė. Vaikai ekrane pamatė gražiausias Lietuvos vietas, jas atpažino, pasakė kokiame mieste jos yra ir parodė žemėlapyje. Dar keletą lankytinų vietovių atpažinti paprašė ir mokytoja Danutė Ikamienė. Ugdytiniai svarstė, kas sieja visus lietuvius (gyvename toje pačioje valstybėje, visi kalbame lietuviškai). Su mokytoja Aušra Pliekaitiene prisiminė visą lietuvišką abėcėlę ir varžėsi dar vienoje rungtyje ,,Sugalvok žodį pagal pirmą garsą“. Visos trys komandos pasakė tiek daug tinkamų žodžių, kad ir čia teko skelbti lygiąsias. Komandų sirgaliai taip pat neliko be užduoties: jie dėliojo nuostabaus grožio mandalas iš spalvotų širdelių. Viktoriną užbaigėme šokdami mūsų krašto ratelį ,,Par Biržų miestų dvi upelės tek“.
    Aišku, nugalėjo draugystė. Tokia įtraukianti, bendruomeniška veikla skatina vaikus mylėti savo kraštą ir jaustis jo dalimi.