Vasario 27-28 dienomis lopšelyje - darželyje „Genys” vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių“ I-ojo etapo festivalis, kuriame dalyvavo 145 vaikai. Jaunieji sportininkai džiaugsmingai judėjo, varžėsi estafetėse!‍ Vikrumu, koordinacija, greitumu pasižymėję vaikai, nestokojo ir puikios nuotaikos! Vikruoliai buvo apdovanoti „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ diplomais.
    Sportas ir fizinis aktyvumas, keliantys pačias geriausias emocijas - toks Lietuvos mažųjų žaidynių tikslas. Žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Mūsų lopšelyje - darželyje renginį organizavo šiai asocijacijai priklausančios mokytojos Rasa Šoblinskienė ir Dalia Gurklienė.
      Smagu pasidžiaugti, kad vaikai ne tik puikiai atliko parengtas rungtis, bet ir pademonstravo vikrumą, ištvermę, energingumą, draugiškumą. Po I-ojo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” etapo bus renkama rinktinė komanda, kuri atstovaus mūsų įstaigą II-ąjame šių žaidynių etape - miestų atkrintamosiose varžybose.
       Sėkmės mūsų darželio sportininkams ,,Lietuvos mažųjų žaidynių 2019” II-etape!

Vyresnioji mokytoja Dalia Gurklienė