Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Vasario 15 d. 10 val. darželio salėje vyko talentų konkursas „Aš galiu“, skirtas Vasario 16 - ai paminėti. Konkurse dalyvavo po vieną atstovą arba grupę iš „Nykštukų“, „Smalsučių“, „Aitvariukų“, „Saulės zuikučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių. Buvo labai įdomu pažiūrėti, kokius talentus turi kiekviena grupė. Vieni dalyviai ruošėsi namuose su tėveliais, kitiems pasiruošti padėjo mokytojos. Renginį vedė meninio ugdymo mokytoja Alina ir auklėtinė Luknė iš „Nykštukų“ grupės. Konkurso dalyvius vertino komisija, kuri išrinko I - os, II - os ir III - ios vietos laimėtojus, bei skyrė įvairias nominacijas ir padėkos raštus.

I - ąją vietą laimėjo Elzė iš „Nykštukų“ grupės. Ji pašoko savo sukurtą gimnastikos šokį. II - os vietos laimėtojas Emilis iš „Smalsučių“ grupės padeklamavo eilėraštį „Mano Lietuva“. III - ią vietą laimėjo Liepa iš „Pelėdžiukų“ grupės, padainavusi E. Masytės dainą „Laisvė“. Dovas iš „Aitvariukų“ grupės nustebino visus savo neeiliniu pomėgiu, talentu piešti viso pasaulio šalių vėliavas, jas pažinti ir parodyti žemėlapyje. Video medžiagą paruošė Dovo mama. Dovas buvo apdovanotas nominacija už originalumą. Linksmasis ketvertukas – Medeina, Agota, Odeta ir Adelė iš „Saulės zuikučių“ grupės išsiskyrė labai gražia apranga ir įdomiu šokiu. Jos buvo apdovanotos nominacija už išradingumą. Patys mažiausieji dalyviai - Aurėja, Fausta, Nojus ir Rugilė iš „Bitučių“ grupės įvertinti nominacija už originalumą. Jie pristatė savo darytus darbelius, skirtus Lietuvai. Visi dalyviai dar gavo padėkos raštus už dalyvavimą talentų konkurse „Aš galiu“.
     Žiūrovai palaikė savo grupės atstovus įvairiais šūkiais, plojimais, plakatais. Dėkojame tėveliams už šventiškai aprengtus vaikus. Atrodo kiek nedaug reikia, kad visus suburtų vienas žodis – Lietuva...

Vyresnioji menininio ugdymo mokytoja Alina Mitrochinienė