Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Sausio 21 - 25 dienomis įstaigoje organizuotas respublikinis projektas „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2019“. Projekto organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Renginį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Šoblinskienė ir Dalia Gurklienė. Šiuo projektu siekėme atkreipti tėvų dėmesį į įvairias žiemos pramogas, vaikų veiklas susijusias su žiemos sporto šakomis, sportinius žaidimus, natūralų sąlytį su gamta, kuris padeda stiprinti vaikų sveikatą. Projekto tikslai - tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas, skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių sveiką gyvenimo būdą žiemos periodu. Buvo organizuojamas čiuožimas nuo kalniukų (darželio kieme, „Saulės“ gimnazijos stadione, pušynėlyje), estafetės, bėgimas ir sniego gniūžčių mėtymas į taikinius, ledo ritulio varžybos. Šis paprastas žiemiškas džiaugsmas ne tik padovanojo vaikams daug smagių akimirkų, džiugių emocijų, bet ir padėjo įgyti naujų patirčių.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.