Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Sausio 7d. darželio salėje vaikai atsisveikino su eglute. Dalyvavo visų grupių vaikai ir jų auklėtojos. Susirinkę žiūrėjo Kakės Makės ir Nykštuko pasakojimą apie Tris Karalius ir kodėl reikia nupuošti eglutę. Kad nebūtų taip liūdna atsisveikinti su egle, darželio lėlių teatro būrelio „Geniukai“ mažieji artistai vaidino pasaką „Kelionė į Kalėdas“. Smagu buvo prisiminti prabėgusias šventes ir sužinoti, kokių nuotykių patyrė Raudonkepuraitė, kol traukiniu nuvyko pas senelę. Lėlių teatro būrelio vadovė Asta dėkoja meninio ugdymo mokytojai Alinai už pagalbą repeticijų ir spektaklių metu. Taip pat nuoširdus ačiū padėjėjai Gražinai už pasiūtas kepures.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.