Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Laukiant gražiausių metų švenčių ,,Nykštukų“, ,,Smalsučių“, ,,Aitvariukų“ ir ,,Kiškučių“ grupių vaikai linksmai leido laiką salėje, kurioje vyko Kalėdinių estafečių varžytuvės. Visi savo jėgas išbandė su salės riedulio lazdomis, sniego mūšyje, su lankais ir kepurėlėmis, tunelio ir šoklumo rungtyse. Kaip ir kiekvienose rimtose rungtynėse, besivaržančios grupės turėjo aktyviai palaikančias komandas, kurios drąsino savo draugus.
Kalėdinių estafečių varžytuvės vaikams suteikė daug džiugių emocijų. Jų metu aidėjo dalyvių susižavėjimo šūksniai, visų veiduose spindėjo šypsena. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.