Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

    Darželyje dirbančios pedagogės kartu su vaikais aktyviai įsitraukė į lapkričio mėn. vykusį projektą, kurio šūkis „Judam kasdien – savaip, bet ne bet kaip“. Svarbiausia buvo, kad liktų malonus įgūdis, teikiantis dar vieną galimybę būti tarp draugų, aktyviai mankštintis. Mankštų metu praktiškai išbandėme įvairius netradicinius judėjimo būdus, sporto šakų elementus, lavinome ritmo pojūtį skambant įvairių žanrų muzikai. Ankstyvojo amžiaus grupėse kiekvieną dieną mankštą vedė priešmokyklinių grupių vaikai. Salėje pirmadieniais vyko kasdienė mankšta, kurią vedė priešmokyklinių grupių vaikai. Antradieniais siužetinę mankštą pravesdavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vytautė. Trečiadieniais ritminę mankštą vedė meninio ugdymo mokytoja Alina ir mokytoja, atsakinga už kūno kultūrą Dalia.

Ketvirtadieniais vyko mankšta su multimedija (Just Dance Kids) , o penktadieniais į vaikų mėgiamą diskoteką visus kvietė mokytoja Rasa.
    Per lapkričio mėn. praktiškai išbandėme rekomenduojamą RIUKKPOS savaitinę mankštą vaikams, kurios metu jie išgyveno džiugias emocijas, išmoko atlikti įvairią rytinę mankštą kitaip.  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Mokytoja Dalia

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.