Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

    Lapkričio 12 d., tradiciškai paminėjome Baltojo Oželio dieną. Vaikus aplankė trys piemenukai (Aušra, Ilona, Alina), kurie papasakojo, kad jau metas gyvulius į tvartą varyti ir naujus mokslo metus pradėti, nes seniai, seniai, būtent tik nuo šios dienos, piemenėliai galėdavo pradėti lankyti mokyklą. Visi vaikai sutartinai nusprendė, kad jau labai laukia žiemos ir balto sniego. O kad taip nutiktų, reikia atlikti magišką ritualą - baltą oželį tris kartus apvesti aplink baltą beržą. Mažiesiems padėjėjams sakant užkalbėjimą ,,Oi, ožkela, tu baltoji, kokia tu graži….“, taip ir padarėme. O sniego tikrai sulauksime, nes vedėme ne bet kokį, o tikrų tikriausią ožiuką. Nepamiršome ir šv. Martyno dienos, nes pagal ją galima spėti, koks oras bus per šv. Kalėdas. Mūsų protėviai taip sakydavo: ,,Jei Martynas ant vandens, tai Kalėdos ant ledo, o jei Martynas ant ledo, tai Kalėdos ant vandens“.
    Pašokę, padainavę darželinukai džiugiai būriavosi aplink oželį, maitino jį duona, lapeliais. Šventei pasibaigus, vaikai sugužėjo į šiltas grupes, o baltasis ožiukas grįžo į savo tvartelį...

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.