Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

    Respublikinė ikimokyklinė ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija RIUKKPA pakvietė visas ikimokyklinio ugdymo įstaigas išbandyti vaikų fizinio aktyvumo skatinimo formas koridoriuje ir savo ugdymo įstaigoje organizuoti akciją „Sportuojantis koridorius“. Akcijos tikslas - skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje.
    Lapkričio 7 d. mūsų darželyje vyko akcija, kurią organizavo RIUKKPA narės, mokytojos Dalia Gurklienė ir Rasa Šoblinskienė. Akcija prasidėjo linksma darželio bendruomenės mankšta. Visuose įstaigos koridoriuose buvo paruošta įvairiausių kliūčių (tunelių, lankų, suolelių, žaismingų užduočių), kurias be galo noriai stengėsi įveikti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Netradicinis kūno kultūros užsiėmimas suteikė vaikams daug emocijų, džiugių akimirkų visai dienai.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.