Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Spalio 18 dieną darželyje vyko šventė „Jei lietus pradėtų lyti". Vaikus pramogauti ir atlikti įvairias užduotis pakvietė Rudenėlis (mokytoja Simona) ir Lietus (mokytoja Asta). Visoms grupėms buvo išdalinti uždaučių žemėlapiai, pagal kuriuos vaikai ieškojo atitinkamų erdvių. Vieniems buvo pasiūlyta ant plėvelės piešti lietaus lašiukus, kiti kūrė lapų užuolaidas, vėrė girliandas iš rudeninių lapų. Smagu buvo rūšiuoti kaštonus pagal spalvas, daryti anspaudus, naudojant aulinukus ir spalvotą guašą . Vikrumą, greitumą visi išbandė dalyvaudami „Moliūgo“ estafetėse. O kur dar namelis su tamsa, voriukų nuotraukomis ir prožektoriais...Atlikę užduotis, visi susirinko į „Kaliausių“ diskoteką (mokytoja Alina). Linksmai pašokus, Rudenėlis ir Lietus pasidžiaugė atliktomis užduotimis ir visus apdovanojo ekologiškais obuoliais, kriaušėmis. Vaikų šypsenos ir geras oras susiliejo į bendrą rudens spalvų peizažą.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.