Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Gegužės 15 d. - tarptautinė šeimos diena. Ta proga gegužės 14-18 d. Mūsų įstaiga organizavo atvirų durų savaitę „Mes viena šeima". Kvietėme tėvelius užsukti pas mus į svečius ir sužinoti, kaip mes gyvename, žaidžiame, mokomės, sportuojame, kaip bendraujame.
Paruoštoje programoje kiekviena grupė siūlė savo idėjas ir kvietė dalyvauti vaikų šeimos narius.

„Smalsučių“ grupės vaikai ir auklėtojos lankėsi L. Leskausko klinikoje, kur dirba ugdytinio Petro tėveliai. „Drugelių“ grupėje organizuota pramoga kartu su tėveliais „Svečiuose Kiškio pasakėlė". „Nykštukų“ grupė pakvietė tėvelius į šeimų šventę „Pabūkime kartu", kuri vyko salėje. „Bitučių" grupės šeimos dalyvavo renginyje „Žiūrėkim, klausykim ir žaiskim kartu". „Varliukų“ grupė šeimadienį šventė žaidimų kambaryje „Kupriukas".Į kūrybinę veiklą lauke „Šeimos takelis“ tėvelius su vaikais pakvietė „Boružiukų" grupės auklėtojos. Laisvai pasirinktu laiku „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai skaitė pasakas savo vaikams. Visą savaitę „Aitvariukų“ grupėje vyko projektas „Auklėtoja 2 valandoms“. Savo vaikų spektaklį „Dangus griūva" salėje žiūrėjo „Kiškučių“ grupės šeimos. Kartu su savo vaikais pabūti „Boružiukų mokyklėlėje" pakvietė „Saulės zuikučių" grupės auklėtojos.
     Džiaugiamės auklėtojų puikiomis idėjomis ir aktyviu šeimų dalyvavimu atvirų durų savaitėje.