Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86
   Sveikatinimo akcija „Sveikas vaikas – laimingas vaikas" skirta Pasaulinei sveikatos dienai paminėti vyksta jau penktus metus iš eilės. Akcijos organizatoriai – Vilniaus miesto lopšelis – darželis „Želmenėliai"; Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai", Vilniaus miesto skyrius siekia sudominti visas respublikos ikimokyklines įstaigų bendruomenes masiniu bėgimu.
   Ir šiais metais mūsų įstaigos bendruomenė dalyvavo šioje sveikatinimo akcijoje. Visi dalyviai balandžio 9 d. 11.00 val. pirmiausia rinkosi į darželio vidinį kiemelį. Čia kartu su auklėtoja Dalia atliko apšilimo mankštą. Mažieji ugdytiniai iš „Drugelių" ir „Boružiukų" grupių bėgo mažuoju ratu. Kitų grupių vaikai bėgo didelį ratą aplink darželį. Po bėgimo visi dalyviai apdovanoti prizais – obuoliais. .Akcijoje dalyvavo 122 vaikai ir 30 įstaigos darbuotojų.