Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Nuo 2017 m. lopšelis- darželis „Genys“ kartu su partneriais Biržų lopšeliu- darželiu „Ąžuoliukas“, Biržų regioniniu parku ir VŠĮ „Tatulos programa“ dalyvauja projekte „Ugdykime sveiką ir harmoningą žmogų, kartu kurkime sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“.

Lapkričio 22 dieną „Genio“ darželio „Smalsučių“ priešmokyklinės grupės vaikai, į svečius pasikvietė „Ąžuoliuko“ darželio „Saulutės“ priešmokyklinės grupės vaikus su pedagoge Palmyra Vengriene dalyvauti viktorinoje „Ką žinai apie ekologiškus vaisius ir daržoves?“

Visus susirinkusius pasveikino vyriausia teisėja – meninio ugdymo mokytoja Alina. Išradingumą ir kūrybingumą vaikai pademonstravo prisistatydami savo draugams. Viktorinos metu komandos atsakinėjo į klausimus, atliko įvairias teorines, praktines užduotis apie daržoves ir vaisius, minė mįsles. Vaikai turėjo atsakyti į klausimus apie ekologiją, paaiškinti kas tai yra ekologinis ūkis, ką reiškia daržoves ir vaisius auginti ekologiškai.

Daug džiugų emocijų sukėlė žaidimai - „Stebuklingas krepšelis“ ir „Pupų rūšiavimas“. Puikiai vaikai atliko užduotis - „Ką galima dėti į komposto dėžę? “ ir „ Sveiko maisto lėkštė“. Vikrumą, atidumą demonstravo komandų kapitonai dėliodami dėliones. Na , o daugiausia džiugių emocijų, sportinio ryžto, garbingos kovos sulaukė sportinė estafetė - kopūstų vežimas su karučiais. Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, stalo žaidimais ir ekologiškais vaisiais iš Petro Jaronio ūkio.

Šios viktorinos metu dalyviai atrado daug įdomių dar daugelio neišbandytų užduočių, priemonių bei veikimo būdų. Pateiktos užduotys vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, žinių, iniciatyvumo, drąsos, pasitikėjimo savimi, noro veikti, pažinti. Manome, kad ši viktorina buvo naudinga visiems dalyviams, pagilinusiems žinias apie ekologiją, daržovių ir vaisių svarbą žmogaus sveikatai.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė

Ona Drevinskienė