Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Spalio 16 d. lopšelyje darželyje įvyko rudenėlio šventė “Žaidžia medžių lapai – žaidžiame ir mes“. Šventės pagrindiniai veikėjai: Rudenėlis ( auklėtoja Sandra S.), Močiutė (auklėtoja Ilona), Autorius (meninio ugdymo mokytoja Alina). Rudenėlis vaikams priminė rudeniui būdingus požymius. Močiutė buvo paruošusi „stebuklingų“ lapų su mįslėmis apie medžius. Vaikai minė mįsles, šoko lietuvių liaudies šokį „Pliauškutis“. O „Smalsučių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai atliko dainelę „Ruduo“.

Visų grupių auklėtojos ir padėjėjos buvo pakviestos pažaisti lietuvių liaudies žaidimą „Grybs, grybs baravyks“. Renginio metu prisiminėme, kokius darbus atlikome „Genelio sodelyje“ nuo pavasario iki rudens. Taip pat atsisveikinome ir su linksmosiomis daržo kaliausėmis. Šventės pagrindiniai veikėjai vaikus pakvietė į dirbtuvėles, kur iš įvairios gamtinės medžiagos vaikai su auklėtojomis kūrė įvairiausius medžius. Jų metu buvo ugdomas vaikų kūrybiškumas, draugiškumas, aktyvumas ir, aišku, meilė gamtai.

Sukosi ir žaidė margaspalviai medžių lapai...Džiaugėsi, grožėjosi visi sukurtais rudeniniais medžiais ir skubėjo galvoti pavadinimus:

• „Nykštukų“ grupės medis – „Rudeninis klevas“.
  • „Boružiukų“ grupės medis – „Boružiukų medis“.
  • „Drugelių“ grupės medis . – „Stebuklinga obelėlė“.
  • „ Bitučių“ grupės medis – „Bitučių medis“.
  • „Kiškučių“ grupės medis – „Vaikystės medis“.
  • „Saulės zuikučių“ grupės medis – „Auksaspalvė obelis“.
  • „Aitvariukų“ grupės medis – „Stebuklų medis“.
  • „Pelėdžiukų“ grupės medis – „Pelėdžiukų daigelis“.
  • „Smalsučių“ grupės medis – „Rudeninis medis“.