Vasario 14 d. visa darželio bendruomenė susirinko pasveikinti vieni kitus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100 – mečio proga. Šventinį rytmetį „Mes - šimtmečio vaikai“, deklamuodama eilėraštį, pradėjo Barbora (6 m.), o Martynas (5 m.), kuris savo gimimo dieną švęs būtent Vasario 16 d., padėjo visiems sugiedoti Lietuvos himną. Lininių rūbelių grožį pademonstravo ir lietuvių liaudies šokį ,,Malūnėlis“ sušoko ,,Bitučių“ grupės vaikai. Augustas (6 m.) išdidžiai padeklamavo eilėraštį ,,Biržų sūnus“. Juk meilė Lietuvai, pirmiausia, prasideda nuo meilės savo gimtajam miestui. Mažieji šventės dalyviai ekrane išvydo pažįstamus Biržų vaizdus, džiugiai krykštavo, atpažinę jiems svarbias vietas. „Smalsučių“ grupės ugdytiniai Kamilija, Domantas ir Tajus pristatė visiems, ką reiškia Lietuvos vėliavos spalvos. Visa bendruomenė, susikibusi rankomis, džiugiai uždainavo dainą „Brangiausios spalvos“.

Sausio 23 d. įstaigoje organizuota sniego diena "Geniukų žiemos išdaigos", skirta Pasaulinei sniego dienai paminėti. Šiuo renginiu siekėme atkreipti tėvų dėmesį į įvairias žiemos pramogas, sportinius žaidimus, natūralų sąlytį su gamta, kuris padeda stiprinti vaikų sveikatą.

Renginio metu vyko pasivažinėjimas su rogutėmis ir varžybos, sniego gniūžčių mėtymas į taikinį ir krepšius. Priešmokyklinių grupių vaikai žaidė ledo titulį. Visi turėjo galimybę ugdytis kūrybiškumą, piešdami ant sniego su dažytu vandeniu. Norintieji su rogutėmis pramogavo ir šalia esančiame "Saulės" gimnazijos stadione.

Š. m. gruodžio 21 - 22 d. lopšelį - darželį aplankė stebuklų metas. Darželio auklėtojos Ilona, Rita, Aušra, Sandra S., Dalia, Virginija, Kristina, Rasa, Monika padovanojo vaikams spektaklį ,,Geltonų plytų kelias". Pasipuošę kalėdinėmis kaukėmis vaikai su džiaugsmu žiūrėjo ir grožėjosi savo auklėtojomis, jų įkūnytais personažais. Po spektaklio visų laukė staigmena - Kalėdų senis su dovanomis.

Ir šiais metais, turtinant etnokultūrinę veiklą tarp įstaigos darbuotojų, ugdytinių, jų šeimos narių, organizuoti Adventiniai vakarojimai „Pelėdžiukų“, „Saulės zuikučių“, „Aitvariukų“, „Bitučių“, grupių vaikams ir jų šeimos nariams.

Vakaronių metu prisimintos šios kalendorinės šventės pagrindinės tradicijos – žaidimai, pasakos be galo, burtai, adventinio vainiko su keturiomis žvakėmis reikšmė. Pedagogių ir vaikų žodžius keitė dainelės, daineles – bendri žaidimai, žaidimus – nuoširdūs palinkėjimai vaikams, jų tėveliams bei auklėtojoms. Kiekvienas – ir mažas, ir didelis išsinešė po mažą gėrio ir vilties sėklytę į savo namus. Laukdami Šv. Kalėdų pasigrožėkime vakaronių akimirkomis...

2017 m. lapkričio 20 d. – gruodžio 15 d. ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupėje vykdytas projektas „Kai susitinka trys kartos“. Šiuo projektu buvo siekiama, kad vaikai, kuo daugiau sužinotų apie mūsų krašto papročius ir tradicijas, etninis paveldas būtų integruojamas į kasdieninę vaikų veiklą. O būnant trims kartoms kartu, galima ir šokti, ir dainuoti, ir žaisti.