Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Nuo 2017 m. lopšelis- darželis „Genys“ kartu su partneriais Biržų lopšeliu- darželiu „Ąžuoliukas“, Biržų regioniniu parku ir VŠĮ „Tatulos programa“ dalyvauja projekte „Ugdykime sveiką ir harmoningą žmogų, kartu kurkime sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“.

     Lapkričio 22 dieną „Genio“ darželio „Smalsučių“ priešmokyklinės grupės vaikai, į svečius pasikvietė „Ąžuoliuko“ darželio „Saulutės“ priešmokyklinės grupės vaikus su pedagoge Palmyra Vengriene dalyvauti viktorinoje „Ką žinai apie ekologiškus vaisius ir daržoves?“

 

   Viena iš tradicinių darželio švenčių - Šv. Martyno arba kitaip - Baltojo oželio diena ir šiais metais džiugino mažuosius tradicijų puoselėtojus.

     

     Spalio 31 d. lopšelyje - darželyje „Genys" sporto salėje vyko korekcinės mankštelės, skirtos plokščiapėdystės profilaktikai. Pėda yra apatinės galūnės dalis, liečianti žemę. Pėda turi tobulai sudarytą svertų sistemą, kuri paskirsto atskiroms pėdoms.

     Plokščiapėdystė – tai pėdos deformacija, kuri atsiranda nusileidus arba išnykus pėdos skliautams. Esant šiai deformacijai, dažnai skauda pėdą ar priekinį blauzdos paviršių, padas beveik ar pilnai liečiasi prie grindų.

   Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vytautė Jurgelevičienė, auklėtoja, atsakinga už kūno kultūrą Dalia Gurkliene ir vaikučiai, nusiavę batukus darė įvairius pratimus, kurie stiprina kojų ir pėdų raumenis bei raiščius, laikyseną ir nugaros raumenis. Naudotas įvairus sportinis inventorius. Korekcinėse mankštelėse dalyvavo visų grupių vaikai.

     Spalio 16 – 20 d. organizuota sveikatingumo savaitė. Jos metu vaikai gilino žinias apie vaisius, daržoves, juos tyrinėjo, žaidė žaidimus ,,Paragauk ir atspėk“, ,,Valgoma-nevalgoma“. Sužinojo apie vaisių ir daržovių naudą sveikatai.

     Spalio 16 – 20 d. lopšelyje – darželyje organizuotos sveiko maisto dienos. Ir vadinosi jos skirtingai – „Morkų diena“, „Moliūgo diena“, „Paragauk sodo ir daržo gėrybių“ ir „Spausim morką, obuoliuką – bus mums sultys sveikuoliukų“. Vaikai grupėse spaudė sultys, pjaustė vaisius ir daržoves, gamino vėrinukus, ragavo Genelio sodelyje užaugintų vaistažolių arbatą.

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31