Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Sausio 7d. darželio salėje vaikai atsisveikino su eglute. Dalyvavo visų grupių vaikai ir jų auklėtojos. Susirinkę žiūrėjo Kakės Makės ir Nykštuko pasakojimą apie Tris Karalius ir kodėl reikia nupuošti eglutę. Kad nebūtų taip liūdna atsisveikinti su egle, darželio lėlių teatro būrelio „Geniukai“ mažieji artistai vaidino pasaką „Kelionė į Kalėdas“. Smagu buvo prisiminti prabėgusias šventes ir sužinoti, kokių nuotykių patyrė Raudonkepuraitė, kol traukiniu nuvyko pas senelę. Lėlių teatro būrelio vadovė Asta dėkoja meninio ugdymo mokytojai Alinai už pagalbą repeticijų ir spektaklių metu. Taip pat nuoširdus ačiū padėjėjai Gražinai už pasiūtas kepures.

     Gražiausios metų šventės - Kalėdos, jų laukė visa darželio bendruomenė. Gruodžio 17 - 21 d. darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Lopšelio - darželio vaikučiai kartu su tėveliais, seneliais dalyvavo Kalėdinėse šventėse. Žėrinti Kalėdų eglutė, puošnūs vaikų rūbai, linksma muzika, žaidimai, vaidinimai teikė džiaugsmą visiems – ir mažiems, ir dideliems. Sulaukę Kalėdų senelio, kartu šoko, dainavo, žaidė žaidimus - aktyviai ir smagiai leido laiką, džiaugėsi švente.

DĖKOJAME

Lopšelio-darželio „Genys“ grupių bendruomenėms už dalyvavimą akcijoje „KALĖDŲ EGLUTĖ KITAIP“ ir parodoje „KALĖDINĖ PUOKŠTĖ“įstaigos galerijoje.

Visi kartu sukūrėme kalėdinę dvasią...

Visiems ramių ir jaukių Švenčių!

     Laukiant gražiausių metų švenčių ,,Nykštukų“, ,,Smalsučių“, ,,Aitvariukų“ ir ,,Kiškučių“ grupių vaikai linksmai leido laiką salėje, kurioje vyko Kalėdinių estafečių varžytuvės. Visi savo jėgas išbandė su salės riedulio lazdomis, sniego mūšyje, su lankais ir kepurėlėmis, tunelio ir šoklumo rungtyse. Kaip ir kiekvienose rimtose rungtynėse, besivaržančios grupės turėjo aktyviai palaikančias komandas, kurios drąsino savo draugus.
Kalėdinių estafečių varžytuvės vaikams suteikė daug džiugių emocijų. Jų metu aidėjo dalyvių susižavėjimo šūksniai, visų veiduose spindėjo šypsena. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis.

    Darželyje dirbančios pedagogės kartu su vaikais aktyviai įsitraukė į lapkričio mėn. vykusį projektą, kurio šūkis „Judam kasdien – savaip, bet ne bet kaip“. Svarbiausia buvo, kad liktų malonus įgūdis, teikiantis dar vieną galimybę būti tarp draugų, aktyviai mankštintis. Mankštų metu praktiškai išbandėme įvairius netradicinius judėjimo būdus, sporto šakų elementus, lavinome ritmo pojūtį skambant įvairių žanrų muzikai. Ankstyvojo amžiaus grupėse kiekvieną dieną mankštą vedė priešmokyklinių grupių vaikai. Salėje pirmadieniais vyko kasdienė mankšta, kurią vedė priešmokyklinių grupių vaikai. Antradieniais siužetinę mankštą pravesdavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vytautė. Trečiadieniais ritminę mankštą vedė meninio ugdymo mokytoja Alina ir mokytoja, atsakinga už kūno kultūrą Dalia.

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.