Vieną gražų liepos ketvirtadienį mūsų lopšelio - darželio smėlio dėžėse apsigyveno pasakos.
„Varliukų“ grupės aikštelėje - „Princesė ir 9 nykštukai“, „Boružiukų“ grupės aikštelėje - „Elzos gimtadienis“, „Drugelių“ grupės aikštelėje - „Svajonių pilis“, „Saulės zuikučių“ grupės aikštelėje - „Džiunglių karalystė", „Aitvariukų“ grupės aikštelėje - „Pelenė“, „Bitučių“ grupės aikštelėje - „Ežiukas rūke“. O jas sukūrė mūsų mažieji, padedami auklėtojų ir auklėtojų padėjėjų.
Na, o kai tiek pasakų sukurta, tai iš kelionės grįžusi fėja (auklėtoja Asta) niekaip negalėjo praeiti pro šalį ir užsuko į svečius. Po to fėja pakvietė visus apsilankyti pilyje pilaitėje. Vaikams buvo labai smagu sužinoti, kas gi slepiasi fėjos kelionių lagamine, apžiūrėti pirkinius, pasimatuoti jos naujuosius aukštakulnius. Kartu su fėja net saldainių pavyko išburti. Tik jie kažkodėl pavirto muilo burbulais...

Vyresnioji auklėtoja A. Mikonienė

Birželio 15 d. lauke, mūsų darželio teritorijoje, visi šventėme „Šypsenos" dieną. Nuo ankstaus ryto vaikai sportavo, šoko, linksminosi. Kiekvienas vaikas su auklėtojomis buvo pasigaminęs po linksmą veiduką. Šventei pasibaigus su spalvotais veidukais puošė „darželio kalnelį". Šypsojosi visi - ir vaikai, ir bendruomenė, ir „darželio kalnelis".

Gegužės 31 d. su mūsų darželiu atsisveikino 26 būsimi pirmokai. Per visus metus vaikai darželyje kūrė, mokėsi, piešė, dainavo, sportavo, žaidė, juokėsi, kartais liūdėjo ir dar daug visko patyrė. Tad auklėtojos Aušra, Ona, Dalia ir Danguolė sukūrė nominacijų šou. Kiekvienas vaikas per visą šį laiką išsiskyrė kažkokiu vienu, ypatingu bruožu, už kurį norėjosi padėkoti. Nominacijas gavo ir diplomais apdovanoti buvo visi vaikai. Šventėje netruko linksmų dainų, nuotaikingų šokių, vaikiško juoko ir kartais tėvelių braukiamos ašaros. Linkime būsimiems pirmokams kuo didžiausios sėkmės…

Gegužės 25 dieną „Genio“ bendruomenės nariai dalyvavo Pažintinio tako ir sportinių žaidimų aikštelės atidarymo šventėje.Pažintinį taką atidarė ir juostelę perkirpo direktorė Laimutė su „Saulės zuikučių“ grupės vaikais. Pažintiniame take auga 22 medžiai (beržai, kaštonai, liepos, ąžuolai, klevai, eglės, pušis, riešutmedis) ir 5 krūmai. Medžius ir krūmus žymi lentelės su užrašais, rodyklės rodo ėjimo kryptis. Einant taku meninio ugdymo mokytoja Alina pakvietė visus stabtelėti prie naujai įrengtos sportinių žaidimų aikštelės. Draugiškai apjuosę aikštelę, vaikai su darbuotojais sudainavo darželio dainą, atliko mankštą. Poto stebėjo draugiškas futbolo varžybas tarp „Smalsučių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikų. Pasivaikščioję pažintiniu taku, visos gupės keliavo „Basų kojų takeliu“. Šventę lydėjo smagi muzika ir puiki visų dalyvių nuotaika.

Gegužės 15 d. - tarptautinė šeimos diena. Ta proga gegužės 14-18 d. Mūsų įstaiga organizavo atvirų durų savaitę „Mes viena šeima". Kvietėme tėvelius užsukti pas mus į svečius ir sužinoti, kaip mes gyvename, žaidžiame, mokomės, sportuojame, kaip bendraujame.
Paruoštoje programoje kiekviena grupė siūlė savo idėjas ir kvietė dalyvauti vaikų šeimos narius.