Mūsų mažieji talentai ,,Dovana Lietuvai'' .https://www.youtube.com/watch?v=gl0DKGq38cE

Vasario 19. d. mūsų įstaiga įsijungė į respublikinį projektą „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021“. Projekto iniciatorius – Respublikinė įkimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Nuostabi žiema, jos padovanotas mums purus, baltas sniegas sudarė visas galimybes dalyvauti respublikiniame projekte. Vaikai išbandė žiemos olimpiados šakas: biatloną, rogučių sportą, akmenslydį, ledo ritulį, tramplynus, slidinėjimą ir įveikė kliūčių ruožą. Ikimokyklinukų žiemos olimpiadą organizavo mokytojos Dalia ir Rasa.

„Juk nėr gražesnės Lietuvos, nei ši
 Vaikų širdim ir rankomis tapyta.
 Nors esam dar labai maži,
 Be galo mylim savo šalį šitą…“

Skambant šiai Ingos Šeduikytės dainai „Nupiešiu Lietuvą“, vasario 15 d. įstaigos kieme organizuota akcija „Geniukai myli Lietuvą“. Akcija skirta Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.Vaikai lauke  linksmai eksperimentavo su ledu ir sniegu, piešė, purškė, dėliojo vėliavėles, širdeles, tulpes. Statė trispalvius bokštus ir pilis, puošė aplinką popieriniais laiveliais, fotografavosi prie savo sukurtų darbelių. Tikimės, kad ši akcija palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo valstybe ir gimtine.
                                                             SU GIMTADIENIU, LIETUVA !!!

Sausio 14 d. visų grupių ugdytiniai dalyvavo pramogoje „Sniego diena 2021“. Vaikai aktyviai mėgavosi žiemos pramogomis. Su dideliu entuziazmu jie čiuožinėjo nuo kalniuko, dalyvavo estafetėse su rogutėmis , statė sniego pilis, lipdė sniego senius, piešė ant sniego, dalyvavo sniego mūšyje ir žaidė ledo ritulį.Vaikų veiduose netrūko šypsenų, gerų emocijų ir daug daug juoko bei rausvų skruostukų. Visi supratome šios šventės tikslą – judėti bei sportuoti lauke žiemą yra labai sveika ir smagu.

Šiais metais susitikimai prie Kalėdų eglutės „Paragaukime Kalėdų“ buvo ir šventiniai, ir kitokie. Laiškais vaikams pasirūpino Kalėdų senelis (mokytoja Asta) ir jo ištikimas draugas elfas (meninio ugdymo mokytoja Alina). Laiškai saugiai, virvutės pagalba pro langus, buvo pristatyti visoms grupėms. Vieni šoko, vaidino, dainavo, gamino kalėdinius sausainius ir ieškojo dovanų grupėse, kiti keliavo į salę. Kalėdų senelis ištesėjo pažadus - vaikai rado ir džiaugėsi dovanėlėmis. Džiaugiamės ir mes, kad Kalėdas pasitikome džiugiai ir saugiai!