Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

    Respublikinė ikimokyklinė ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija RIUKKPA pakvietė visas ikimokyklinio ugdymo įstaigas išbandyti vaikų fizinio aktyvumo skatinimo formas koridoriuje ir savo ugdymo įstaigoje organizuoti akciją „Sportuojantis koridorius“. Akcijos tikslas - skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje.
    Lapkričio 7 d. mūsų darželyje vyko akcija, kurią organizavo RIUKKPA narės, mokytojos Dalia Gurklienė ir Rasa Šoblinskienė. Akcija prasidėjo linksma darželio bendruomenės mankšta. Visuose įstaigos koridoriuose buvo paruošta įvairiausių kliūčių (tunelių, lankų, suolelių, žaismingų užduočių), kurias be galo noriai stengėsi įveikti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Netradicinis kūno kultūros užsiėmimas suteikė vaikams daug emocijų, džiugių akimirkų visai dienai.

     Spalio 18 dieną darželyje vyko šventė „Jei lietus pradėtų lyti". Vaikus pramogauti ir atlikti įvairias užduotis pakvietė Rudenėlis (mokytoja Simona) ir Lietus (mokytoja Asta). Visoms grupėms buvo išdalinti uždaučių žemėlapiai, pagal kuriuos vaikai ieškojo atitinkamų erdvių. Vieniems buvo pasiūlyta ant plėvelės piešti lietaus lašiukus, kiti kūrė lapų užuolaidas, vėrė girliandas iš rudeninių lapų. Smagu buvo rūšiuoti kaštonus pagal spalvas, daryti anspaudus, naudojant aulinukus ir spalvotą guašą . Vikrumą, greitumą visi išbandė dalyvaudami „Moliūgo“ estafetėse. O kur dar namelis su tamsa, voriukų nuotraukomis ir prožektoriais...Atlikę užduotis, visi susirinko į „Kaliausių“ diskoteką (mokytoja Alina). Linksmai pašokus, Rudenėlis ir Lietus pasidžiaugė atliktomis užduotimis ir visus apdovanojo ekologiškais obuoliais, kriaušėmis. Vaikų šypsenos ir geras oras susiliejo į bendrą rudens spalvų peizažą.

 

     Mūsų darželio vaikai ir bendruomenė įsijungė į rugsėjo mėnesį vykusią Europos judumo savaitę 2018. Pažvelgėme į judumą kitaip. Auklėtojos Rasa ir Dalia pakvietė dalyvauti į žygiavimo, važiavimo dviratukais, maratono bėgimo, bendrų mankštų ir šiaurietiško ėjimo su specialiste Vesta dienas. Judumo savaitės metu patyrėme ne tik judėjimo džiaugsmą, bet ir dalyvavome konkurse „Pelnykite Judriausios Lietuvos savivaldybės titulą".

   Džiugios akimirkos, susitikus po vasaros atostogų.....

    Žolinių išvakarėse, darželyje vyko pramoga ,,Spalvotas vasaros kilimas". Jau ryte, vaikai ir jų tėveliai, atėjo nešini margaspalvėmis, besibaigiančios vasaros gėlių puokštėmis. Pasigrožėję spalvų ir žiedų įvairove, pasidomėję jų pavadinimais, pasimėgavę skleidžiamu aromatu, mažieji kūrėjai kibo į darbą: neskubėdami, pasitardami, vienas kitam padėdami dėliojo, komponavo spalvingus gėlių kilimus, paveikslus. Baigę kurti, vaikai užsuko į jaukią vasaros arbatinę, kur skanavo savo pačių augintų, rinktų ir džiovintų vaistažolių arbatas.

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.