Sausio 20-oji yra pasaulinė sniego diena. Gaila, bet sniego nėra, tad sportavome, draugiškai rungtyniavome salėje. Dalyvavo „Saulės zuikučių“, „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupių vaikai, mokytojai. Sportinę pramogą organizvo mokytojos Dalia ir Rasa. Visi mažieji dalyviai turėjo galimybę išbandyti jėgas įvairiose estafetėse su žiemos sporto šakų elementais ir sudalyvauti jau pamėgtame „Sniego mūšyje“.

Sportinė pramoga vaikams suteikė daug džiugių emocijų. Jos
metu aidėjo dalyvių susižavėjimo šūksniai, visų veiduose spindėjo šypsena.

Laukiant gražiausių metų švenčių, gruodžio 6 dieną ,,Nykštukų“, ,,Smalsučių“, ,,Saulės zuikučių“ ir ,,Aitvariukų“ grupių vaikai linksmai leido laiką salėje, kurioje vyko kalėdinių estafečių varžytuvės. Visi savo jėgas išbandė su salės riedulio ir gimnastikos lazdomis, tunelio ir šoklumo rungtyse su barjerais šuoliams, vikrumo kopetėlėmis ir sniego gniūžčių mėtymu. Pats smagiausias ir linksmiausias momentas vaikams buvo ,,Sniego mūšis“. Kaip ir kiekvienose varžytuvėse, besivaržančios grupės turėjo aktyviai palaikančias kitų grupių komandas, kurios drąsino savo draugus. Renginį organizavo Dalia ir Rasa.
Kalėdinių estafečių varžytuvės prabėg nepastebimai. oVaikams suteikė daug džiugių emocijų, visų veiduose spindėjo šypsena. Vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.
     Laimėjo draugystė ir noras sportuoti. Visi vaikučiai buvo apdovanoti ekologiškais obuoliais.

Prasidėjęs Advento laikotarpis kviečia mus visus stabtelėti, pakelti akis į dangų, pamąstyti...Šis laikotarpis sujungia žmones gražiems ir prasmingiems darbams. Gruodžio 3 dieną mūsų įstaigos ir skyriaus „Rugelis“ darbuotojos susirinko į kūrybines dirbtuves „Pabūkime ir kurkime kartu“.
Su floriste Neringa Šijaniene gaminome vazas, žvakides iš plonos vielos, šnekučiavomės, vaišinomės arbata.
     Smagu buvo pabūti kartu, smagu buvo kurti ir dar kartą suprasti, kad geri darbai ir mintys apvalo sielą ir suteikia džiaugsmo...

Š. m. lapkričio 11d. darželio salėje vyko jau tradicija tapusi šventė „Baltojo ožio diena“ Šv. Martynas. Vyriausiasis piemuo - Kerdžius (mokytoja Rima), piemuo ( mokytoja Sandra) ir Martynas (meninio ugdymo mokytoja Alina) nukėlė vaikus į senovę supažindinti ir pamokyti liaudies išminties, papročių ir žaidimų. Vaikai sužinojo kaip atrodė piemenukai, kokia baltojo oželio reikšmė tą dieną, kas buvo tas Šv. Martynas ir jo orų pranašai. Visi kartu prisiminė l. l. tautosaką, šoko, žaidė įv. l. l. šokius – ratelius, dainavo liaudiškas dainas. Šventėje turėjome ir vieną berniuką Martyną, kuris pagal papročius ir tradicijas buvo apdovanotas.
     Džiaugiamės ir tikimės, kad ši tradicija bus tęsiama dar ne vienerius metus.

2019 m. lapkričio 6 d. organizavome akciją „Sportuojantis koridorius“, kurios tikslas buvo paraginti kuo daugiau lopšelio-darželio bendruomenės narių (vaikų, mokytojų bei lopšelio-darželio darbuotojų) aktyviai ir linksmai eiti koridoriumi ir laiptinėse įveikiant visas kliūtis. Akcijos iniciatorius – Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Visuose įstaigos koridoriuose ir laiptinėse buvo paruošta įvairiausių užduočių, kurias be galo noriai stengėsi įveikti vaikai. Akcija sulaukė labai didelio pasisekimo mūsų bendruomenėje. Daug džiaugsmo išreiškė mažieji, gerų žodžių bei nuotaikų negailėjo ir visi bendruomenės nariai.