Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Š. m. gegužės 16 d. lopšelio - darželio teritorijoje vyko šeimų šventė „Piratų lobis“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šventėje dalyvavo visi bendruomenės nariai - vaikai, tėveliai, įstaigos darbuotiojai. Linksmu šokiu visus pasveikino darželio šokių būrelio mokytoja Agnė su mažaisiais šokėjais. Piratas Astonas (mokytoja Asta) ir piratas Alinas (mokytoja Alina) pranešė, jog „Genio saloje“ yra paslėpti lobiai, kuriuos reikia atrasti. Padarius mankštą su mokytoja Agne, visi leidosi į kelionę. Kiekviena komanda – grupė išsirinko savo kapitoną, gavo žemėlapius, pagal kuriuos turėjo ieškoti lobio ir įveikti įvairias kliūtis, praeinant 7 užduočių stoteles: „Vikruioliai piratai“, „Ateik ir įveik“, „Pašėlę lenktynininkai“, „Kelkime inkarą“, „Piratų labirintas“, „Vienaakio pirato šaudykla“ ir „Jūrų mūšis“. Patys mažiausieji darželio piratai su tėveliais pramogavo savo grupių lauko aikštelėse.

     Balandžio 19 d. darželyje vyko Velykų šventė „ Velykų rytą – margučiai ritas“. Šventės vedančiosios :mokytojos: Sandra S., Vita Š., Rita ir meninio ugdymo mokytoja Alina kvietė visus dalyvius plačiau susipažinti su Velykų šventės tradicijomis ir papročiais. Vaikai minė mįsles, dainavo lalavimo oracijas, deklamavo eilėraščius, skaičiuotes ir sekė sakmę apie Velykas. Smagu buvo šokti lietuvių liaudies ratelius kartu su Velyke ir kiškiais. Sugrižę į aikšteles, eglutes puošė savo pagamintais velykiniais margučiais, suposi sūpuoklėse, rideno margučius...

     Balabdžio 9 d. 11.00 val darželyje organizuota sveikatinimo akcija – masinis bėgimas „Aš bėgu – 2019“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Masiniame bėgime dalyvavo visų grupių vaikai, keletas tėvų, kiti darbuotojai. Patys mažiausi bėgo įstaigos teritorijoje, vyresnieji vaikai su mokytojai ėjo į „Saulės“ gimnazijos stadioną ir bėgo skirtingus atstumus pagal amžių. Sveikatinimo akcija jau yra tapusi tradicija, į ją įsijungė visa darželio bendruomenė. Pasibaigus bėgimui, visi dalyviai buvo apdovanoti ekologiškais obuoliais.

Kai baronkom snigo,
Vaikai per naktį neužmigo,
Kilbasom tvoras tvėrė,
Katės lojo, šunys giedojo…
Va tada tai piemenims rojus buvo,
Pakol dangaus vartai nesugriuvo...“

Tokia melų pasaka Biržų lopšelio-darželio „Genys“ mokytoja metodininkė Aušra Pliekaitienė pradėjo jau antrus metus lopšelio-darželio ,,Genys“ organizuojamą lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalį „Sėjau rūtą...“

      Kovo 7 d. mūsų įstaigoje organizuota viktorina „Aš – mažas Lietuvos pilietis“, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Viktorinos tikslas – skatinti lopšelio – darželio „Genys“ ir mokyklos – darželio „Vyturėlis“ įstaigų bendradarbiavimą, puoselėti ugdytinių pilietiškumą.
Renginyje dalyvavo 4 priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos: 2 lopšelio – darželio „Genys“, viena skyriaus „Rugelis“ ir viena mokyklos – darželio „Vyturėlis“. Viktoriną vedė mokytoja metodininkė A. Pliekaitienė. Viktorinos metu ugdytiniai atliko mokytojų parengtas užduotis: ieškojo Lietuvos žemėlapyje miestų, atpažino lankytinas vietas, dėliojo iš raidžių miestų pavadinimus. Kūrybinės užduoties metu dėliojo mandalą iš trispalvių širdelių.
     Priešmokyklinukai viktoriną užgaigė lietuvių liaudies žaidimu „Per Biržų mietą“. Visos komandos apdovanotos padėkos raštais. Renginio metu sulaukėme ir malonios staigmenos. Mokytoja S. Laicėnaitė mokyklos-darželio „Vyturėlis“ vardu pasveikino mūsų įstaigos ir skyriaus „Rugelis“ vaikus Lietuvos nepriklausomybės dienos proga ir įteikė sveikinimus. Dėkojame mokyklos- darželio „Vyturėlis“ bendruomenei.

                                                                                               Mokytoja Aušra Pliekaitienė

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.