Š. m. vasario 10 d. mūsų įstaigos 5 komandos („Aitvariukų“, „Bitučių“, „Pelėdžiukų“, „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupės) dalyvavo Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekto „Augu Lietuvai stiprus ir sveikas 2021“ virtualioje mankštoje Zoom platformoje. Projektas buvo skirtas sveikos gyvensenos kompetencijų ugdymui ir Vasario 16-osios, Lietuvos Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio organizatorius – Biržų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, partneris – Biržų švietimo pagalbos tarnyba.
    Buvo smagu susiburti, atlikti mankštą netradiciniu būdu, bendrauti virtualiai ir tiesiog pajusti judėjimo džiaugsmą.