Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

    Biržų lopšelis-darželis „Genys“ šį vasarį skaičiuoja 50-uosius veiklos metus. Kaip ir kiekviena įstaiga, patyrusi permainų, pokyčių galią, šiandien didžiuojasi pilnu darželiu ugdytinių ir profesionalių darbuotojų bendruomene. Ugdytiniams įstaigos gimtadienis prasidėjo sausio 27 d. šventinės savaitės „Tai margumai genelio“ renginiais. Pirmadienį visi buvo pakviesti į „Spalvadienį“. Salė mirgėjo nuo spalvų, žaidimų ir dainų. Grupių erdvėse organizuotos kūrybinės veiklos „Mano spalvotas darželis“. Antroji šventinės gimtadienio savaitės diena – „Bičiuliadienis“. Kolegės ir vaikai iš skyriaus „Rugelis“ pasveikino pačių sukurta gimtadienio daina ir padovanojo kibirą saldainių. Visi kartu salėje žiūrėjome inscenizaciją „Paršiukų ir vilko bičiulystė“, draugiškai apsikabinome, sveikinome vieni kitus. Dar sulaukėme bičiulių iš lopšelio-darželio „Drugelis“, lankėmės vieni pas kitus ir smagiai leidome laiką. Mūsų „Smalsučių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai su mokytojomis svečiavosi Biržų vaikų žaidimų kambaryje „Kupriukas“. Trečiadienį visi buvo kviečiami į „Sportadienį“. Grupėse organizuotos bendros kūrybinės veiklos tema „Kuriame kartu su grupe draugų“. Salėje vyko sportinė pramoga „Vikruolių šalis“. Smagiai sportavome, žaidėme, išdykavome su margaspalviais balionais. Šventinės savaitės ketvirta diena – „Linksmadienis“. Buvo tikrai linksma, nes dalyvavome madų šou ir šokome bei dainavome „Geniukų“ diskotekoje. Paskutinė šventinės savaitės „Tai margumai genelio“, skirtos lopšelio-darželio 50-mečiui paminėti, diena – „Saldžiadienis“. Visa bendruomenė rinkosi į salę. Dar kartą pasirodė šventinės savaitės personažai, lėlių teatro būrelis „Geniukai“ pristatė šventinį spektaklį „Gimtadienis“. Įspūdingą keksiukų tortą visiems „Genio“ vaikams padovanojo jų tėveliai.


    Jubiliejinį maratonąvasario 5 d. užbaigė šventinis renginys „Genio TV“ Biržų kultūros centre. Ta proga „Genio“ bendruomenės nariai, pasinaudodami televizijos programų patirtimi, papasakojo įstaigos istoriją, parodė, ko mokosi ir išmoksta „Genyje“. Skambėjo mūsų auklėtinių ir svečių dainos, mažieji šoko ir vaidino laidų personažus. Sulaukėme daug nuoširdžių sveikinimų, linkėjimų, gimtadienio dovanų.
    Gražiausi šventės momentai iš fotoarchyvo dar ilgai džiugins mūsų visų širdis šiltais prisiminimais. Džiaugiamės stipria mokytojų komanda, nepedagoginio personalo palaikymu, tėvais, kurie supranta ugdymo svarbą, yra pakantūs procesams, kuriems reikia laiko. Esame ir būsime darželis, į kurį nori eiti kiekvienas vaikas.

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.