Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             PATVIRTINTA

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Biržų lopšelio -darželio „Genys“

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            direktoriaus 2020 m. vasario 3 d.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            įsakymu Nr. V-18

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Biržų švietimo pagalbos tarnybos

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           direktoriaus 2020 m. vasario 5 d.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            įsakymu Nr. V-24

BIRŽŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ LIETUVIŲ LIAUDIES DAINŲ IR ŠOKIŲ

FESTIVALIO „SĖJAU RŪTĄ“ NUOSTATAI

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. Biržų lopšelis – darželis „Genys“ organizuoja Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalį „Sėjau rūtą“ (toliau – Festivalis).

 2. Festivalio nuostatai reglamentuoja renginio tikslą, uždavinius, dalyvius, jo organizavimą ir eigą. Šie nuostatai skelbiami organizatoriaus www.darzelis-genys.lt ir ŠPT https://bsptsvetaine.wixsite.com/bspt internetiniuose puslapiuose, išsiuntinėjami elektroniniu paštu.

 3. Festivalis „Sėjau rūtą“ skirtas lopšelio-darželio „Genys“ 50-mečiui paminėti.

 4. Festivalio partneriai – Biržų švietimo pagalbos tarnyba (toliau – ŠPT), „Aušros“ pagrindinė

mokykla (toliau – Mokykla).

II SKYRIUS

TIKSLAS

 1. Tikslas – Ugdyti ir puoselėti liaudies meno tradicijas, tautinį identitetą, meilę gimtajam kraštui.

III SKYRIUS

UŽDAVINIAI

 1. Suburti visų ikimokyklinių įstaigų vaikus šokti nuotaikingus lietuvių liaudies žaidimus.

 2. Skatinti dalyvių saviraišką ir kūrybiškumą, atliekant nesudėtingus, vaikams tinkamus lietuvių liaudies žaidimus.

 3. Stiprinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių bendravimą ir bendradarbiavimą kaupiant etnokultūrinę patirtį.

IV SKYRIUS

DALYVAVIMO SĄLYGOS

 1. Dalyviai visų Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų 5 – 7 metų vaikai.

 2. Ikimokyklinio ugdymo įstaigą atstovauti Festivalyje kviečiama 15 – 20 vaikų grupė ir juos lydintis mokytojai.

 3. Meninio ugdymo mokytojas su dalyvių grupe paruošia po penkis lietuvių liaudies žaidimus: „Ramtatulis“, „Kiškelis nabagėlis“, „Meška“, „Šarka“, „Saula šviesi, saula brungi“.

 4. Pageidautina, kad festivalio dalyvių aprangoje dominuotų liaudiški akcentai, tinkama renginiui avalynė šokti.

V SKYRIUS

ORGANIZAVIMO TVARKA

 1. Festivalis vyks 2020 m. kovo 18 dieną, 10.00 val. ,,Aušros“ pagrindinėje mokykloje (aktų salėje).

 2. Įstaigos, pageidaujančios dalyvauti Festivalyje iki 2020 m. kovo 4 dienos registruojasi Biržų ŠPT renginių registracijos nuorodoje: https://sites.google.com/view/regstracijaspt, o užpildytą dalyvio anketą (1 priedas) atsiunčia adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 3. Organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio laiką, apie tai iš anksto informuojant renginio dalyvius.

VI SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 1. Festivalio dalyviai bus apdovanoti organizatorių padėkomis.

 2. Renginio organizatoriai ir mokytojai, ruošę vaikus Festivaliui, gaus Biržų ŠPT pažymas.

 3. Renginio koordinatorės:

17.1. Violeta Valintėlienė Biržų lopšelio – darželio „Genys“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tel. 867533032, el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

17.2. Alina Mitrochinienė Biržų lopšelio – darželio „Genys“ meninio ugdymo mokytoja, tel. 865996451, el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..;

17.3. Konsultantė Audronė Januševičiūtė, Biržų ŠPT metodininkė, tel. 31127, el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

__________________

 

1 priedas

 

DALYVIO ANKETA

 

Įstaigos pavadinimas, kontaktinis telefonas, el. paštas  
Preliminarus dalyvių skaičius  
Dalyvaujantys mokytojai  

 

________________________

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.