Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos darželis „Mažųjų akademija“ pakvietė Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo įstaigas dalyvauti etniniame projekte ,,Elnias Devyniaragis''. Biržų lopšelio-darželio ,,Genys'' vaikučiai kartu su mokytojomis susidomėjo kvietimu ir projekto tikslu - padėti ugdytis ikimokyklinio amžiaus vaikų vertybinėms nuostatoms - pagalbai, dėkingumui, atjautai, pagarbai, mandagumui, remiantis etninės kultūros dalimi - mitologija. Mokytojos, supažindinę ugdytinius su daina ir tekstu apie etninės kultūros simbolį Elnią Devyniaragį, pasiūlė nupiešti elnią ir pasirinkti vertybę, kurią jis atneš savo raguose. Piešinių buvo įvairių ir vertybes vaikai rinkosi skirtingai.
Iš daugelio darbų buvo atrinkti 3 piešiniai, kurie buvo išsiųsti dalyvauti projekte. Sausio 8 d. buvome maloniai nustebinti, nes gavome žinią, kad Perlos Ričkutės (4 m.) iš ,,Bitučių'' grupės (ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rima Karaliūnienė) piešinys išrinktas apdovanojimui padėkos raštu ir asmenine dovanėle. Mergaitės elnias savo raguose nešė ,,mandagumą''.

                                                                                                                                                                                                  Lopšelio darželio „Genys“ informacija

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.