Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Lapkričio 7 d. įstaigoje organizuotas metodinės grupės pasitarimas „ STEAM iššūkis ikimokyklinio ugdymo įstaigoje", kuriame dalyvavo ir skyriaus „Rugelis“ mokytojai. Pasitarime pasidalinta gerąja patirtimi apie STEAM mokslų praktiką iš mokymų ir seminaro, vykusių Vilniuje, Jonavoje, Biržuose. Kartu aiškinomės kaip parengti STEAM iššūkius vaikams: kokios priemonės reikalingos, kada rekomenduojama šiuos iššūkius taikyti ir kaip šios veiklos gali paskatinti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą, komandinį darbą ir tuo pačiu ugdyti jų techninius gebėjimus. Pasitarimo metu priimti susitarimai.

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.