Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Spalio 18 d. Biržų tvirtovės kieme vyko tarptautinės bėgimo varžybos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti. Varžybas organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras, Lengvosios atletikos asociacija.
Varžybos prasidėjo nuo jauniausių bėgikų – gimusių 2013 metais ir jaunesnių – bėgimų. Mūsų įstaigai atstovavo net keturios vaikų grupės („Saulės zuikučiai“, „Aitvariukai“, „Nykštukai“ ir „Smalsučiai“)). Vaikams bėgti padėjo dviratininkas, vadovavęs bėgikų kolonai. Visi bėgimo dalyviai gavo atminimo medalius.
Didžiuojamės ir sveikiname tarptautinio bėgimo varžybų nugalėtojus. apdovanojimą gavo jauniausia dalyvė Austėja Tuomaitė, Elija Žukaitė,  Jorūnė Kazlauskaitė ir Simas Galinis. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir atminimo medaliais.  Valio.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.