Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Spalio 18 d. Biržų tvirtovės kieme vyko tarptautinės bėgimo varžybos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti. Varžybas organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras, Lengvosios atletikos asociacija.
Varžybos prasidėjo nuo jauniausių bėgikų – gimusių 2013 metais ir jaunesnių – bėgimų. Mūsų įstaigą atstovavo net keturios vaikų grupės ( Saulės zuikučiai, Aitvariukai, Nykštukai ir Smalsučiai). Vaikams bėgti padėjo dviratininkas, vadovavęs bėgikų kolonai. Visi bėgimo dalyviai gavo atminimo medalius.
Didžiuojamės ir sveikiname tarptautinio bėgimo varžybų nugalėtojus. Taurėmis ir atminimo medaliais buvo apdovanoti: jauniausia dalyvė Austėja Tuomaitė. 2013 gimimo metų mergaičių grupėje I vietą laimėjo Elija Žukaitė, II vietą iškovojo Jorūnė Kazlauskaitė. 2013 gimimo metų berniukų grupėje nepralenkiamas buvo Simas Galinis. Valio.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.