Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow
    Mūsų darželis prisidėjo prie respublikinio Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio inicijuojamo kūrybinio-meninio projekto „Žaidimų laukas“, kurio tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.
Rugsėjo 30 dieną darželio kieme susirinkusius vaikus pasitiko Rudenėlis (mokytoja Aušra) ir Grybautojas (mokytoja Alina). Dėdė Grybautojas turėjo pilną pintinėlę grybų, bet jų nepažino. Tik su vaikų pagalba atpažino, kurie grybai valgomi, o kurie nuodingi. Rudenėlis ir Grybautojas kartu su vaikams smagiai dainavo ir pažaidė lietuvių liaudies žaidimą „Grybų rauti“.
    Iki pavasario atsisveikinome su gražuolėmis darželio kaliausėmis, kurios padėjo užauginti puikų derlių „Genelio sodelyje“.
Nuskambėjusi bendra projekto skanduotė nuteikė darbui. Vaikai nuskubėjo į pasirinktas lauko erdves, kur ,,kepė“ smėlio keksiukus ir pyragus, ,,konservavo“, maišė ,,kokteilius“, lipdė lapus ant skėčio, dėliojo Rudenėlio veidą, lipdė sraiges ir kūrė spalvingus vitražus.
    Smagu kūrybiškai leisti laiką kieme!
                                                                                     Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Pliekaitienė
 

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.