Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Rugsėjo 10 d. mūsų įstaigos teritorijoje vyko Respublikinė akcija, skirta Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti „Darželinukai – už krepšinio rinktinės pergales“. Akcijos tikslas – skleisti sporto, suvienijančio visus vienam tikslui, idėjas, suteikti vaikams galimybę pasijausti tikrais krepšinio sirgaliais ir dalyviais, didžiuotis Lietuvos atributika, skatinti žaidimus su kamuoliais. Akcijos organizatorius – Ukmergės vaikų l/d „Nykštukas". Partneriai: RIUKKPA, Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai".
     Akciją vedė mokytojos Dalia ir Rasa, dalyvavo visų grupių vaikai, mokytojai, mokytojų padėjėjai, kiti darželio darbuotojai. Po apšilimo mankštos, vyresnieji bandė varyti kamuolius aplink darželį, atliko kitus įvairius veiksmus su kamuoliais, mėtė kamuolius į krepšį. Smagu buvo matyti vaikus, pasipuošusius Lietuvos atributika. Dar smagiau buvo jausti visų dalyvių vienybę...

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.