Darželio naujienos

Gegužės 7 d. vyko Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio amžiaus mokinių orientavimosi žygis „Ateik ir įveik - 2019" A. Dauguviečio parke, kuriame dalyvavo ,,Nykštukų“ ir ,,Smalsučių“ gr. vaikai, mokytojos ir jų padėjėjos. Tradicinį priešmokyklinio amžiaus mokinių orientavimosi sporto žygį organizavo mokykla-darželis „Vyturėlis“. Komandoms prisistačius skanduotėmis, vaikai susipažino su saugaus elgesio žygio metu taisyklėmis. Komandų kapitonai iš organizatorių gavo maršruto korteles ir žemėlapius, pagal kuriuos vyko į A. Dauguviečio parke esančius kontrolinius punktus.
     Renginio metu dalyviams teko atlikti įvairias užduotis. Mokiniai gebėjo orientuotis pagal žemėlapį, drąsiai ir saugiai jautėsi mažai pažįstamoje aplinkoje, bendravo ir bendradarbiavo komandoje. Įveikę maršrutus, atlikę užduotis ir aplankę visus kontrolinius punktus, dalyviai rinkosi prie parko pavėsinės, kur vyko komandų apdovanojimas. Visi kartu vaišinosi sveikuoliška gardžia koše. Dėkojame mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendruomenei už puikiai ir idomiai suorganizuotą renginį, bei linkime tradiciją tęsti ir toliau.