Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Balandžio 17 d. prasidėjo Respublikinis pedagogų seminaras-projektas „Baidare per Lietuvą“, skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyviai – Lietuvos ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ nariai, kiti, šiuos asociacijos narius palaikantys dalyviai, šeimos nariai. Lopšelis-darželis ,,Genys“ nuo 2009 metų yra šios asociacijos narys, todėl mielai sutiko dalyvauti šiame projekte. Visi dalyviai patogiu jiems laiku nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio 15 d., atsižvelgiant į oro sąlygas, buvo kviečiami plaukti baidare savo gyvenamos vietos artimiausiame vandens telkinyje, ugdyti gebėjimą saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, puoselėti patriotinius jausmus bei bendruomeniškumą.

Mūsų įstaigos darbuotojai, jų šeimos nariai (20 žmonių) pasirinko birželio 29 dieną ir plaukė baidarėmis Nemunėlio upe. Puikus oras, gera nuotaika lydėjo visus dalyvius. Baidarėmis nuplaukėme užsibrėžtą atstumą ir jį įamžinome nuotraukose bei vaizdo įraše.
     Projekto sumanytojai ir organizatoriai nusiųstą vaizdo medžiagą panaudos filmo ,,Baidare per Lietuvą“ kūrimui. Įdomu bus pamatyti kolegas iš įvairių Lietuvos kampelių.
     Džiaugiamės sudalyvavę, turėję dar vieną galimybę pabūti kartu kitoje aplinkoje, pajutę tą nuostabų bendruomeniškumo jausmą. Su nekantrumu lauksime spalio 3 dienos, kuomet bus pristatomas filmas.