Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

   Tarptautinė vaikų gynimo diena, kuri sutampa su pirmąja kalendorinės vasaros diena, Biržuose buvo paminėta įspūdingai. Šventė prasidėjo eisena nuo Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos iki Biržų kultūros centro. Kad miesto centre vyks kažkas neįprasto, eilinis praeivis galėjo suprasti iš Vytauto gatvėje patruliuojančio gausaus pareigūnų skaičiaus, o vėliau - iš sustabdyto eismo. Iškilmingoje eisenoje, lydimoje pučiamųjų orkestro, spalvingai pasipuošę, vėliavomis bei balionais nešini žygiavo gausūs būriai Biržų rajono vaikų, juos lydėjusių pedagogų, vežimėlius su mažyliais stumiančių tėvelių. Eiseną papuošė ir mūsų darželio „Bitučių", „Smalsučių" ir „Nykštukų" grupių vaikai ir auklėtojos.


  Biržų kultūros centro kiemelyje  vaikus su švente pasveikino Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas ir jo pavaduotoja Irutė Varzienė. Meras džiaugėsi vaikų gausa, linkėjo jiems sėkmės ir užaugti dorais biržiečiais.
  Po oficialiųjų renginio dalių vyko šventinė programa, pasirodė Biržų rajono mokyklų ir kultūros centro meniniai kolektyvai. Mūsų darželio „Bitučių" grupės vaikai sušoko lietuvių liaudies šokį „Kalvelis".  Aikštėje po medžiais vaikai galėjo pažaisti ant didžiulio pripučiamo čiužinio, taip pat dalyvauti Biržų visuomenės sveikatos biuro surengtoje bendroje mankštoje, žaidimuose. Vaikus taip pat domino Biržų policijos pareigūnų transporto priemonė - mini komisariatas ant ratų su policijos bičiuliu Amsiu. Likę darželyję vaikai šventę paminėjo savaip darželio teritorijoje.

 

ozio_gallery_lightgallery
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

 

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.