Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Mūsų įstaigoje tęsiasi projektas „Ugdykime sveiką ir harmoningą žmogų, kartu kurkime sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“ (kartu su VŠĮ „Tatula“). Gegužės 21 d. piešmokyklinių grupių vaikai su auklėtojomis lankėsi Dvargalių kaime įsikūrusiame K. Ir J. Milišiūnų avių ūkyje. Čia juos pasitiko ūkio šeimininkė Kristina. Pirmiausia visi susipažino su avytėmis ir ėriukais, duona pamaitino, paglostė. Poto keliavo į namelį iš vilnų. Čia klausėsi pasakojimo apie vilnos apdirbimą, stebėjo kaip verpiami siūlai su rateliu, džiaugėsi pagamintais žaislais iš vilnos. Dar viena staigmena laukė visų kitame namelyje iš vilnos. Ūkio šeimininkė Kristina maloniai pakvietė pasižiūrėti filmukus apie avių auginimą, jų naudą žmonėms. Pabaigoje mielai atsakė į visus vaikams iškylusius klausimus. Ši edukacinė išvyka labai patiko visiems – ir mažiems, ir dideliems.