Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Gegužės 9 d. ,,Nykštukų" ir ,,Smalsučių" grupių vaikai dalyvavo Biržų mokyklos - darželio ,,Vyturėlis" organizuotame orientavimosi sporto žygyje ,,100 žingsnių parko takais", skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Renginio tikslas – orientavimosi sporto pagalba paįvairinti priešmokyklinio amžiaus vaikų natūralų poreikį judėti ir sudominti šia sporto šaka, bei skatinti ikimokyklinių ugdymo įstaigų priešmokyklinukų ir pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.
Komandoms prisistačius skanduotėmis, organizatoriai žygio dalyvius pakvietė į bendrą mankštą. Smagiai pasimankštinus, vaikai susipažino su saugaus elgesio žygio metu taisyklėmis. Komandų kapitonai iš organizatorių gavo maršruto korteles ir žemėlapius, pagal kuriuos vyko į A. Dauguviečio parke esančius kontrolinius punktus.
     Renginio metu vaikams teko atlikti įvairias užduotis. Vaikai gebėjo orientuotis pagal žemėlapį, drąsiai ir saugiai jautėsi mažai pažįstamoje aplinkoje, bendravo ir bendradarbiavo komandoje. Įveikę maršrutus, atlikę užduotis ir aplankę visus kontrolinius punktus, dalyviai rinkosi prie parko pavėsinės, kur vyko komandų apdovanojimas.

 

 

ozio_gallery_lightgallery
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.