Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Balandžio 28 dieną Lietuvos mažųjų žaidynės 2018 antrasis festivalis sukvietė laureatus iš Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kelmės ir Kelmės rajono, Panevėžio, Radviliškio, Rokiškio, Šiaulių ir Šiaulių rajono, Švenčionėlių, Švenčionių, Pabradės, Visagino ir Utenos. Festivalio organizatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas (LTOK). 23 laureatų ir 2 svečių komandos praleido 2 nepamirštamas valandas Panevėžio sporto centro rankinio salėje. Tiek dalyvių tiek ir žiūrovų emocijos „liejosi per kraštus", o kartu su mažaisiais sportininkais džiaugsmu dalinosi ir olimpiečiai Vaida Žūsinaitė ir Ričardas Nekrošius.
    Nuoširdžiausi sveikinimai Biržų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas" komandai-finalininkei ir didžiuojamės lopšelio-darželio „Genys" komanda: Lukne Čirvidaite, Meida Ričkute, Manta Karaliūnaite, Emiliu Sindriūnu, Arminu Venclovu, Martynu Šulniu ir vaikus ruošusiomis pedagogėmis Dalia Gurkliene ir Rasa Šoblinskiene.